O firmie

Firma Pressmet  jest producentem i dostawcą szerokiego asortymentu  elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu w Polsce i Europie Zachodniej. Dzięki wykorzystaniu zarówno technologii  na zimno i gorąco  metodą  spęczania produkujemy śruby, elementy śrubopodobne, elektrody, wkręty i wyroby rysunkowe w bardzo szerokim zakresie wymiarowym i asortymentowym.  Produkty oferowane przez Firmę Pressmet odznaczają się najwyższą jakością, trwałością i precyzją wykonania. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów z przemysłu  samochodowego, AGD, stoczniowego, hutniczego oraz kolejowego.

Historia

Założona w 2005 roku firma początkowo był niewielkim zakładem z kilkoma maszynami produkcyjnymi oraz niewielkim zapleczem magazynowym. Kolejne lata, dzięki solidnej, wytrwałej pracy oraz mądrej polityce finansowej przyczyniły się do wzrostu liczby maszyn,  co z kolei umożliwiło  nam zwiększanie produkcji oraz systematyczne zwiększanie gamy produkowanych elementów. Te działania pozwoliły nam w pełni zautomatyzować produkcję jak również podnieść wydajność oraz jakość wykonywanych produktów.

Misja

Naszym priorytetem jest dotarcie z najwyższej jakości  wyrobem do jak największej rzeszy klientów, których zadowolenie z wyrobów, spełnienie wymagań i profesjonalna obsługa są wyznacznikami naszego sukcesu . Chcemy to osiągnąć poprzez podnoszenie jakości obsługi w połączeniu z niskimi cenami  w stosunku do konkurencji i stale zwiększającą się ofertą. Drogą do osiągnięcia takiego celu jest i na dalsze lata  ma być nieustanny i dynamiczny rozwój firmy.