Produkty

Firma PRESSMET wykonuje kompleksową obróbkę metali w zakresie odkuwania elementów na zimno i gorąco z materiałów: stal, stal nierdzewna, kwasoodporna, żaroodporna.  Oferujemy zarówno standardowe jak i specjalistyczne śruby, elementy śrubopodobne, elektrody, wkręty, itp. które produkowane są technologią na zimno i gorąco. Wyroby te wykorzystywane są we wszystkich segmentach rynkowych, a  w szczególności w segmencie motoryzacyjnym, AGD, stoczniowym, hutniczym oraz kolejowym.

Nasza produkcja odbywa się według normy DIN, oraz zgodnie ze specyfikacją, dokumentacją techniczną i rysunkową klienta.

Zakres naszej produkcji dla śrub obejmuje średnice od M-3 do M-12, oraz inne elementy metalowe w zakresach średnic  od Ø2 do Ø12.

Firma jest przygotowana również na realizację produktów niestandardowych na podstawie rysunków przekazanych przez zleceniodawcę.

Wkręty, śruby, sztyfty

Wkręty, śruby, sztyfty

wykonane ze stali, stali nierdzewnej i kwasoodpornej mocowane do podłoża metodą zgrzewania posiadające gwint metryczny, samogwintujący do tworzywa z nacięciem przeciw wykręcaniu, gwint samo zacinający oraz sztyfty gładkie.
więcej
Śruby i wkręty z łbem szcześciokątnym

Śruby i wkręty z łbem szcześciokątnym

szcześciokątnym podkładkowym oraz wgłębieniem typu torx, wykonane ze stali oraz stali nierdzewnej.
więcej
Śruby i wkręty samogwintujące

Śruby i wkręty samogwintujące

Śruby z posadzeniem kwadratowym, z łbem stożkowym lub grzybkowym, wkręty samogwintujące, wkręty do drewna i metalu z łbami - stożkowym, walcowym nacięciem krzyżowym, krzyżowo-prostym, wgłębieniem typu torx, wykonane ze stali oraz stali nierdzewnej.
więcej
Elektrody

Elektrody

Elektrody do zgrzewania blach i róznych elementów metalowych wykonane z materiału CuCrZr. Bardzo duża dokładność wykonania.
więcej
Śruby, trzpienie, sworznie

Śruby, trzpienie, sworznie

Wykonane pod indywidualne zamówienie.
więcej